Konut Sigortası

KONUT SİGORTASI NEDİR?

Hayatımız beklenmedik aksiliklerle doludur. Bu nedenle konut sigortası aslında geleceğe daha emin ve risklere karşı daha hazırlıklı olmamızın bir adımıdır.

Konut sigortası öncelikli olarak binanızı yangın su/sel baskını, hırsızlık, yer kayması, terör gibi etkenlere karşı teminat altına almakta olup isteğe bağlı olarak da eşyalarınızı da teminat altına almaktadır.


KİRACILAR İÇİN EŞYA SİGORTASI

Kiracı olan kişiler bilirler ki, taşınma esnasında eşyalar yıpranabilir ve her gidilen yere eşya uymayabilir. Konut sigortanızı yaptırdığınız da nakliye organizasyonu gibi birçok ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetten indirimli faydalanabileceksiniz.
Ayrıca cihazlarınızın kurulumu ve nakil işlemleriniz için de organizasyon ve teknik destek almanız mümkün olacaktır. Tüm bu hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için geç kalmamalısınız…


KONUT SİGORTASI İLE EVİNİZİ KORUYUN…

Konut sigortanızı elektronik cihazlar, cam kırılması ve izolasyon eksikliği gibi teminatlarla da güçlendirerek önünüze çıkabilecek tüm beklenmedik masraflara karşı kendinizi ve bütçenizi güvence altına almış olursunuz.

Konut sigortası teminat altına aldığı riskler düşünüldüğünde çok uygun ve ödenebilir fiyatlarla yapılabilmektedir. Karşılaşabileceğiniz yüksek meblağlı riskleri küçük miktarlı ücretlerle teminat altına alabilirsiniz.

 • svg
  09.00 - 18.00
 • svg
  info@maviistanbul.com
 • svg
  Canlı Destek
 • svg
  +90 212 562 00 24
X